27 czerwca 2013

ŚWIATOWY DZIEŃ SMERFÓW


Hej dzieci jeśli chcecie zobaczyć smerfów świat
przed ekran dziś zapraszam Was!


Wiecie, że 22 czerwca obchodzony jest Światowy dzień Smerfa? Z tej okazji w ubiegłą sobotę w parku Skaryszewskim w Warszawie wyrosła jednodniowa wioska smerfów.

Między kolorowymi smerfnymi domkami kręciły się rzesze sympatyków tych małych, niebieskich istot. Ustawiali się oni w kolejce i smerfowali sobie niebieskie lody.


Pomimo czerwcowego upału wyczekiwali w długich ogonkach na swoją kolej i odebranie smerfnych balonów. Zajadali się watą cukrową, popcornem i smerfnymi jagodowymi ciasteczkami.
Gromadzili się tłumnie pod sceną i brali udział w konkursach ze smerfnymi nagrodami.  Dmuchali na czas balony z nadzieją, że ich balon pęknie pierwszy i zdobędą nagrodę. 
Każdy fan chce upodobnić się do swojego idola. Tak więc, masowo malowali smerfne buźki, nosili niebieskie ubranka i białe czapeczki.A kiedy pojawiła się „prawdziwa” Smerfetka, prowadzona przez swoich „ochroniarzy” (nie z powodu czyhającego na nią niebezpieczeństwa i Gargamela za rogiem – po prostu nie mogła sama iść – przez zbyt dużą głowę i ograniczone pole widzenia :)) została otoczona przez smerfnych fanów i obfotografowywana z każdej strony.  

A nad całą wioską czuwał wielki smerf, który dbał o smerfną pogodę i nastroje – a te chyba wszystkim dopisały.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Korzystanie z treści oraz zdjęć bloga POLOWANIE NA MOTYLE (renata-fotografia.blogspot.com) bez wiedzy właściciela jest zabronione. (Dz. U. Nr 24, poz. 83)
Obsługiwane przez usługę Blogger.