16 czerwca 2014

MAZOWSZE: NADWIŚLAŃSKIE REZERWATY


Dzisiaj polskie klimaty. Robimy przerwę od Islandii, aby się nikomu nie znudziła. Zdjęć i pomysłów na posty mam tak wiele, że o Islandii będzie jeszcze dużo i długo (tym bardziej, że ciągle nie mogę przestać się nią zachwycać). 
Czerwcowa sobota, niepewna pogoda, ale decydujemy się na wycieczkę. Decyzję, dokąd jedziemy, podejmujemy dopiero w samochodzie. Ostatecznie lądujemy w nadwiślańskich, podwarszawskich rezerwatach przyrody: Wikliny Wiślane i Kępy Kazuńskie. Całą drogę na zmianę świeci słońce i pada deszcz - później się rozpogadza. Kręcimy się tu i ówdzie bez pośpiechu (chyba, że uciekamy przed komarami) i tak mija nam czas aż do wieczora. Niebieskie niebo, letni wiatr, woda, cisza i spokój - wszystko na wyciągnięcie ręki. 1 komentarz:

  1. Przepiękne widoki. Cisza, spokój i zieleń pozwalają zapomnieć o wszystkich problemach. W następne wakacje wybiorę się w te tereny i będę wypoczywać. Myślę, że to ciekawa propozycja na spędzenie wakacji.

    OdpowiedzUsuń

Korzystanie z treści oraz zdjęć bloga POLOWANIE NA MOTYLE (renata-fotografia.blogspot.com) bez wiedzy właściciela jest zabronione. (Dz. U. Nr 24, poz. 83)
Obsługiwane przez usługę Blogger.